Esimene retroteemaline väljasõit Uunikumiga
Esimene retroteemaline väljasõit Uunikumiga

Esimene retroteemaline väljasõit Uunikumiga

Esimene retroteemaline väljasõit Uunikumiga

Esimene retroteemaline väljasõit Uunikumiga leidis aset eelmisel reedel. Mõnusalt retrohõnguline Volkswagen T3 viis rahva esmalt Viimsi Vabaõhumuuseumisse, kus seltskond sai nautida maalilisel mererannal 150. aasta vanust rannatalude kompleksi, mis asub Pringi külas. Viimsi Vabaõhumuuseumis on aastaringselt võimalik osa saada külaelanike toimetustest, merelkäikudest, külapralledest, turupäevadest ja pühadekommetest. See ajalooline rannaküla ning mereranna romantiline miljöö pakuvad fantastilisi vaateid ja meeldejäävaid erilisi hetki. Seltskond sai nautida ka kuulsat „kilukarbivaadet“ Tallinnale.

Edasi viis lõbus Volkswageni buss seltskonna Tallinna Teletorni, kes on ka Uunikumi lojaalne partner, õhtusöögile. Fantastilised vaated 175 meetri kõrguselt linnale ning võrratult maitsvad õhtusöögid panid kindlasti tordile kirsi. Adrenaliinisõltlastele pakub Tallinna Teletorn võimalust ka tornis servakõndi harrastada. Meie seltskond seda seekord ei proovinud, aga järgmine kord kindlasti!

Jagagem üksteisega meeldejäävaid elamusi!

Kui ka Sina soovid meeldejäävaid elamusi sünnipäevadeks, pulmadeks, tüdrukuteõhtuteks, poissmeestepidudeks või mõneks muuks eriliseks sündmuseks, siis võta meiega ühendust! Uunikum.ee annab võimaluse Sulle rentida silmatorkavaid retromasinaid erilisteks üritusteks.

Kui oled mõne ägeda hobiauto omanik ja sooviksid samuti meeleolukatest üritustest osa saada, siis hakka meie partneriks ning loo oma masinale profiil Uunikumi lehel!

Positiivseid ja elamusterohkeid seiklusi on alati oma lähedastega äge jagada. Mõelge, milline suurepärane mälestus teile ühiselt jääb, mida hiljem koos meenutada.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommentaarid (1)

Talverehvid on viimane aeg täna alla panna! | uunikum.ee

[…] on aga lubatud sõita aastaringselt, kuid soovitatakse suvel siiski kasutada suverehve, kui suvine aeg tõotab tulla aktiivsem ning seiklused autoga ületavad 5000 kilomeetri […]

Pin-up tüdruk

Pin-up tüdruk

Raili Roosmaa
Raili Roosmaa
22/02/2022
Pin-up stiili ajaloost Pin-up-i tüdruk ja stiil olid eriti menukad eelmisel sajandil, mil tähelepanu äratasid võrgutavalt seksikad, kuid...
Hobiautod kevadeks välja!

Hobiautod kevadeks välja!

Raili Roosmaa
Raili Roosmaa
25/01/2022
Tänavapilti jälgides jääb mulje, et hobiautodega tegelemine muutub aastatega aina populaarsemaks. Nagu mootorrattadki, on pilkupüüdvad hobiautod meie teedel...
Meilt leiad laia valiku hobiautosid, pulmaautosid, väikebusse külaliste transpordiks näiteks pulmakülalistele või tüdrukuteõhtuteks ning lihtsalt erilisi autosid kõiksugu erinevateks sündmusteks.
UUNIKUM OÜ © 2023. Kõik õigused kaitstud. Privaatsuspoliitika