Esimene retroteemaline väljasõit Uunikumiga
Esimene retroteemaline väljasõit Uunikumiga

Esimene retroteemaline väljasõit Uunikumiga

Esimene retroteemaline väljasõit Uunikumiga

Esimene retroteemaline väljasõit Uunikumiga leidis aset eelmisel reedel. Mõnusalt retrohõnguline Volkswagen T3 viis rahva esmalt Viimsi Vabaõhumuuseumisse, kus seltskond sai nautida maalilisel mererannal 150. aasta vanust rannatalude kompleksi, mis asub Pringi külas. Viimsi Vabaõhumuuseumis on aastaringselt võimalik osa saada külaelanike toimetustest, merelkäikudest, külapralledest, turupäevadest ja pühadekommetest. See ajalooline rannaküla ning mereranna romantiline miljöö pakuvad fantastilisi vaateid ja meeldejäävaid erilisi hetki. Seltskond sai nautida ka kuulsat „kilukarbivaadet“ Tallinnale.

Edasi viis lõbus Volkswageni buss seltskonna Tallinna Teletorni, kes on ka Uunikumi lojaalne partner, õhtusöögile. Fantastilised vaated 175 meetri kõrguselt linnale ning võrratult maitsvad õhtusöögid panid kindlasti tordile kirsi. Adrenaliinisõltlastele pakub Tallinna Teletorn võimalust ka tornis servakõndi harrastada. Meie seltskond seda seekord ei proovinud, aga järgmine kord kindlasti!

Jagagem üksteisega meeldejäävaid elamusi!

Kui ka Sina soovid meeldejäävaid elamusi sünnipäevadeks, pulmadeks, tüdrukuteõhtuteks, poissmeestepidudeks või mõneks muuks eriliseks sündmuseks, siis võta meiega ühendust! Uunikum.ee annab võimaluse Sulle rentida silmatorkavaid retromasinaid erilisteks üritusteks.

Kui oled mõne ägeda hobiauto omanik ja sooviksid samuti meeleolukatest üritustest osa saada, siis hakka meie partneriks ning loo oma masinale profiil Uunikumi lehel!

Positiivseid ja elamusterohkeid seiklusi on alati oma lähedastega äge jagada. Mõelge, milline suurepärane mälestus teile ühiselt jääb, mida hiljem koos meenutada.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommentaarid (0)

Talverehvid on viimane aeg täna alla panna! | uunikum.ee

[…] on aga lubatud sõita aastaringselt, kuid soovitatakse suvel siiski kasutada suverehve, kui suvine aeg tõotab tulla aktiivsem ning seiklused autoga ületavad 5000 kilomeetri […]

Maailma väikseim auto

Maailma väikseim auto

Raili Roosmaa
Raili Roosmaa
12/10/2021
Kas olete kunagi mõelnud, milline näeb välja maailma väikseim auto, mitu inimest sinna mahub ning kas seda jaksaks...
Hobiauto talvekorterisse

Hobiauto talvekorterisse

Raili Roosmaa
Raili Roosmaa
04/10/2021
Hobiauto talvekorterisse! Nii nagu tsiklirahvas lõpetab motohooaja, on ka hobiautode omanikele sügise saabumine märgiks, et oleks aeg oma...
Volkswageni "põrnikas"

Volkswageni "põrnikas"

Raili Roosmaa
Raili Roosmaa
20/09/2021
Volkswageni Põrnikas on autotööstuses suureks teerajajaks, seda juba oma ägeda väljanägemise ning populaarsuse poolest. Ühtegi teist autot ei...
Meilt leiad laia valiku hobiautosid, pulmaautosid, väikebusse külaliste transpordiks näiteks pulmakülalistele või tüdrukuteõhtuteks ning lihtsalt erilisi autosid kõiksugu erinevateks sündmusteks.
UUNIKUM OÜ © 2021. Kõik õigused kaitstud. Privaatsuspoliitika