Teenused

Sõidukite rent

Pakume laia valiku hobiautosid, pulmaautosid, väikebusse külaliste transpordiks näiteks pulmakülalistele või tüdrukuteõhtuteks ning lihtsalt erilisi autosid kõiksugu erinevateks sündmusteks. Aitame leida sobiva sõiduki igaks ürituseks!

Ürituste korraldamine

Kirjelda meile enda ideed ja üheskoos teeme selle teoks! Kombineerime erinevad paketid, teenused ja sõidukid, et luua teile personaalselt disainitud elamusterohke üritus. Meie lahendused on paindlikud ning võtavad arvesse igat eripära.

Foto- ja videomaterjalid

Kui ei ole ise foto- või videograaf aga sooviksid enda autost kvaliteetseid pilte või videosid, siis võta meiega ühendust. Lavastame vastavalt soovile erinevaid ja huvitavaid stsenaariume ning jäädvustame Sinu sõidukist meeldejäävad materjalid pikaks ajaks.

Sõidukite müük

Leiame sinu erilisele sõidukile ostja kasutades kõikvõimalike vahendeid ning tehnikaid siin ja mujal maailmas. Koostame põhjalikud ja silmajäävad müügikuulutused, arvukad professionaalsed fotod ja muud vajalikud materjalid edukaks müügiks.

Teenuseid saab omavahel kombineerida ja muuta. Kirjuta või helista meile, et saaksime täpse plaani paika panna!

Meilt leiad laia valiku hobiautosid, pulmaautosid, väikebusse külaliste transpordiks näiteks pulmakülalistele või tüdrukuteõhtuteks ning lihtsalt erilisi autosid kõiksugu erinevateks sündmusteks.
UUNIKUM OÜ © 2023. Kõik õigused kaitstud. Privaatsuspoliitika