Paketid

Poissmeeste- või tüdrukuteõhtu

Tund sõitu meie retro Volkswagen bussiga millele järgneb tund purjetamist Tallinna lahel. Merel saab pruut rääkida ära kõik saladused, mis tal veel jäänud on ja need igaveseks merele “unustada”. Samuti saab ta kõikide endiste “meeste” nimed kivile kirjutada ja need sügavale Tallinna lahe põhja lasta. Saab ka õhupalliga ekside nimed “õhku lasta”. Saame Teile korraldada ka kogu toitlustuse ja joogivaliku, samuti video ja foto teenuse sündmuse jäädvustamiseks.

Romantiline õhtusöök Restoran L'Ermitage-s

Ilma kahtluseta on restoran L'Ermitage pealinna üks kõige romantilisem restoran! Meie pakett sisaldab endas 1h sõitu valitud uunikumautoga ning romantilist 3-käigulist õhtusööki Restorn L'Ermitage-s. A la carte restoran L’Ermitage on Tallinna kiiresti arenevas ja toidutrende tabavas restoranimaailmas üks väheseid klassikalisi fine-dining-restorane, mille menüüst leiab Euroopa köögi klassikud. Saab korraldada ka pidulikke lõuna- ja õhtusööke seltskondadele, kliendiüritusi ja firmapidusid.

Teletorni elamus + Õhtusöök

Tund sõitu vabalt valitud retrosõidukiga millele järgneb servalkõnd Teletorni kõrgel serval 175m kõrgusel ning õhtusöök. lamust saab nautida korraga kuni neli inimest kestvusega kuni 30 minutit. Instruktori saatel tehakse tornile täisring ning sellel ajal on võimalik lasta teha fotosid, mis saadetakse hiljem osalejate e-mailile. Peale kõndi saate einestada linna parima vaatega kohvik-restoranis sealsamas.

Pulmad merel

Meie pakett sisaldab endas 1h sõitu valitud retroautoga ning seejärel soovitud pikkusega merereisi. Pulmad on erilised. Arvatavasti kõige erilisem päev Sinu elus. Korralda see meeldejäävalt merel või lihtsalt sadamas jahtide peal. Saame korraldada sadamas kogu toitlustuse, merereisi, fotosessiooni – täisteenuse. Saame merel teha ka pikema reisi, 2 või 3 tundi (näiteks Tallinna lahel). Küsi kindlasti meie käest pakkumist ja arutame koos, kuidas sellest erilisest päevast teha veel erilisem päev. Võimalik on ka kaatri rent!

Pakette saab omavahel kombineerida ja muuta. Kirjuta või helista meile, et saaksime täpse plaani paika panna!

Meilt leiad laia valiku hobiautosid, pulmaautosid, väikebusse külaliste transpordiks näiteks pulmakülalistele või tüdrukuteõhtuteks ning lihtsalt erilisi autosid kõiksugu erinevateks sündmusteks.
UUNIKUM OÜ © 2023. Kõik õigused kaitstud. Privaatsuspoliitika