Hobiautod kevadeks välja!
Hobiautod kevadeks välja!

Hobiautod kevadeks välja!

25/01/2022
0 Kommentaarid

Tänavapilti jälgides jääb mulje, et hobiautodega tegelemine muutub aastatega aina populaarsemaks. Nagu mootorrattadki, on pilkupüüdvad hobiautod meie teedel kevadekuulutajateks, sest terve talve on masinad garaažis oma uut hooaega oodanud.

Panime kirja mõned mõtted, millele võiks tähelepanu pöörata, kui oled otsustanud ka hobiautode maailma sukelduda.

Aeg

Arvesta, et Sinu uus hobi nõuab aega. Kui Sulle meeldib nokitseda ning elutempo lubab, siis on see üks vingemaid ajaveetmise viise. Mida erilisema masina Sa omale soetad, seda rohkem kulub ka aega, et see töökorda saada ja visuaalselt pilkupüüdvaks meisterdada. Ka varuosade leidmine on aeganõudev tegevus ning nende tellimine ja ootamine nõuab korralikku kannatust. Mida erilisem masin, seda rohkem kulub aega ja närve selle ülesputitamiseks. Kui Sa oled pigem kannatamatu iseloomuga, siis ehk see hobi ei olegi just Sinu jaoks.

Raha

Seda ilmselt ei peagi eraldi mainima, et tegemist on üsna kalli ettevõtmisega ning hinnaklass hobiautode seas on kõrge. Peaksid ka arvestama, et remontimisel on varuosade leidmine üsna keeruline ja kulukas protsess. Mida erilisem auto, seda raskem on leida sobivaid varuosasid ning tihtipeale tuleb neid tellida ja oodata hoopis teisest maailma otsast, mis ei ole just kõige odavam lõbu.

Remont

Kui oled võtnud vastu otsuse osta omale hobiauto, siis uuri eelmiselt omanikult detailselt, kui palju on ta sinna aega ja raha pannud ning miks ta üldse soovib oma masinat müüa. Enamasti on juhtunud just see, et raha on saanud lihtsalt otsa. Kui eelmine omanik on varasemalt teostanud mahukas koguses remonttöid, võib juhtuda, et ka Sinu kätes ei pruugi hobiauto veel niipea sõidukorda saada.

Hobiautod nõuavad palju kannatust, aega ja raha. Kui Sul kõik kolm on olemas, anna tuld!

Kui ka Sina soovid meeldejäävaid elamusi sünnipäevadeks, pulmadeks, tüdrukuteõhtuteks või mõneks muuks eriliseks sündmuseks, siis kirjuta või helista meile!

Kui oled mõne ägeda hobiauto omanik ja sooviksid samuti meeleolukatest üritustest osa saada, siis hakka meie partneriks ning loo oma masinale profiil Uunikumi lehel!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Pin-up tüdruk

Pin-up tüdruk

Raili Roosmaa
Raili Roosmaa
22/02/2022
Pin-up stiili ajaloost Pin-up-i tüdruk ja stiil olid eriti menukad eelmisel sajandil, mil tähelepanu äratasid võrgutavalt seksikad, kuid...
Maailma väikseim auto

Maailma väikseim auto

Raili Roosmaa
Raili Roosmaa
12/10/2021
Kas olete kunagi mõelnud, milline näeb välja maailma väikseim auto, mitu inimest sinna mahub ning kas seda jaksaks...
Meilt leiad laia valiku hobiautosid, pulmaautosid, väikebusse külaliste transpordiks näiteks pulmakülalistele või tüdrukuteõhtuteks ning lihtsalt erilisi autosid kõiksugu erinevateks sündmusteks.
UUNIKUM OÜ © 2023. Kõik õigused kaitstud. Privaatsuspoliitika