Korduma Kippuvad Küsimused

Uunikum.ee pakub võimalust mugavalt ja turvaliselt jagada sõidukeid inimeselt inimesele. Teeni oma retrosõidukiga lisaraha parasjagu siis, kui Sa seda ise ei kasuta või rendi endale auto just siis, kui Sa seda vajad.

Meilt leiad laia valiku hobiautosid, pulmaautosid, väikebusse külaliste transpordiks näiteks pulmakülalistele või tüdrukuteõhtuteks ning lihtsalt erilisi autosid kõiksugu erinevateks sündmusteks.

Kui broneeringu teinud inimene ei tundu Sulle piisavalt usaldusväärne, et tema kätesse oma auto usaldada, siis võid alati “ei” öelda. Uunikum.ee-ga liitumine või auto lisamine ei pane autoomanikule kohustust oma autot rentida. Kui rentija on broneeringu tegemisel selgitusse lisanud, et soovib autot kätte saada asukohas, mis ei ole sulle vastuvõetav, siis on sul õigus broneeringust keelduda.

Sina teenid iga autorendi pealt 80%. Näiteks rendid oma autot välja hinnaga 100€ / päev, siis teenid 80€. Iga nädala alguses esmaspäeval liidame kokku kõik Sinu lõppenud tehingutest teenitud summad ja kanname selle Sinu arveldusarvele.

Auto lisamine on üsna lihtne, kui Sa oled juba registreeritud kasutaja. Kui Sa pole veel Uunikum.ee kasutaja, siis tuleb Sul kõigepealt liituda (registreeri siin). Kui Sul on konto olemas, tuleb lihtsalt valida “Lisa auto”.  Uunikum.ee vaatab Sinu lisatud auto üle ning kui kõik on korrektne, avaldab selle Uunikum.ee portaalis. Seejärel saavad Uunikum.ee kasutajad Sinu autot rentida. Hiljem saad vajadusel oma auto andmeid muuta.

Tagatisraha tuleb tasuda ainult siis, kui sõiduk renditakse välja ilma juhita ja selline võimalus on omaniku poolt lubatud. Vastasel juhul antakse sõiduk rendile koos juhiga ning tagatisraha tasuma ei pea.

  • Lae üles korraliku kvaliteediga pildid, mis võimaldavad saada autost hea ülevaate nii seest kui ka väljast.
  • Kirjuta detailne ja lugema kutsuv kirjeldus oma autost.
  • Pane oma autole konkurentsivõimeline hind arvestades selle asukohta, marki ja seisukorda. 
  • Reklaami oma autot sõpradele, naabritele, töökaaslastele või näiteks Facebookis, oma kodukal või blogis.

Sellest pole midagi, kui Sa teavitad autoomanikku ja Uunikumi viivitamata sellest, kirjutades abi@uunikum.ee ja hoolitsed selle eest, et trahv saab tasutud. Sellisel juhul ei rakendu Sulle mitte ühtegi sanktsiooni. Igal juhul pead ise trahvi tasuma. Kui Sa ei teata nõuetekohaselt trahvi saamisest, teavitatakse trahvi määranud ametiasutust Sinu isikust ning nemad edastavad trahvi otse Sulle. Lisaks on Uunikum.ee-l õigus nõuda Sinult leppetrahvi.

Autot tohid juhtida ainult Sina, kui oled selle auto enda nimele rentinud, sest autoomanik on selle auto personaalselt Sinule usaldanud. Kui soovid lasta mõnel oma sõbral sõita, siis pead selle eraldi kooskõlastama autoomanikuga ning võimalusel tegema seda taasesitatavas vormis.

Meilt leiad laia valiku hobiautosid, pulmaautosid, väikebusse külaliste transpordiks näiteks pulmakülalistele või tüdrukuteõhtuteks ning lihtsalt erilisi autosid kõiksugu erinevateks sündmusteks.
UUNIKUM OÜ © 2023. Kõik õigused kaitstud. Privaatsuspoliitika