Ford F-100 2WD
1971
130€ / tund
Vedu:
Tagavedu
Seisukord:
Kasutatud
Mootori suurus:
5.9L
Uksi:
2-ukseline
Värv:
Sinine
Pakkumise tüüp:
Rendiauto
Mootori suurus:
5.9L
Aasta:
1971
Offer ID #19502
Offer ID #19502

Tootmisaastad:

Sellise kerega mudeleid toodeti aastatel 1966-72.

Kere omadused:

1966 alustati viienda generatsiooni Chargerite tootmisega. Tegemist oli neljanda põlvkonna raamile ehitatud kastikaga, mille kere detailid olid natuke nurgelisemad, oli suurema kabiiniga ja rikkalikuma mootorivalikuga. 1970 tehti uuendusi kerele tulenevalt uutest regulatsioonidest, millega seoses paigaldati autole uued suunatuled ja ääretuled. Muudeti ka esivõret.

Varustus:

Standard varustusse kuulusid salongi soendus, kahe kiirusega elektrilised kojamehed, kahe punkti turvavööd, kindalaegas.

Lisavarustusena oli valikus: AM raadio, roolivõimendi, pidurivõimendi, kolmepunkti turvavööd, konditsioneer, avatav tagaaken, korvistmed, ilukilbid.

Mootoreid oli kokku valikus 7 erinevat. Käigukastidena oli valikus 3 erinevat varianti: 3 käiguline manuaal, nelja käiguline manuaal ja kolme käiguline automaat käigukast.

Kuna tegemist oli siiski töölistele suunatud autoga, siis oli võimalik 1969 aastast võimalik valida ka tehases valmistatud kolme erineva spetsifikatsiooniga sõidukeid:

Contractor Special - kõvemate vedrudega tagasillal, kasti külge ehitatud tööristakastidega, suuremate küljepeeglite, tagastange astmelauaga, lisavalgustusega ja valikuliselt oli võimalik veel lisada mootoriruumist lisatoite väljavõte elektritööriistadele või muudele seadmetele.

Heavy Duty Soecial - kõvemate vedrudega tagasillal, suurema akuga, võimsama generaatoriga, tagastangel astmelauaga ja lisa voolunäidikutega. Sama põhja peale oli võimalik ka tellida tehase poolt vaguni lisaga auto (voodikohtade ja muu laadsega).

Farm & Ranch Special - kõvemate vedrudega tagasillal, suurema akuga, võimsama generaatoriga, kõrgendatud kasti äärtega.

Auto…

Ford F-100 2WD

1971
130€ / tund
Mark:
Ford
Mudel:
F-100
Aasta:
1971
Vedu:
Tagavedu
Seisukord:
Kasutatud
Aasta:
1971
Mootori suurus:
5.9L
Võimsus:
215 hp (160kW)
Uksi:
2-ukseline
Värv:
Sinine
Pakkumise tüüp:
Rendiauto
Sõiduki ID #19502

Saada sõnum

    Kliendisuhtlus ja projektid
    Tallinn
    Meilt leiad laia valiku hobiautosid, pulmaautosid, väikebusse külaliste transpordiks näiteks pulmakülalistele või tüdrukuteõhtuteks ning lihtsalt erilisi autosid kõiksugu erinevateks sündmusteks.
    UUNIKUM OÜ © 2023. Kõik õigused kaitstud. Privaatsuspoliitika